Minőségi hátizsákok diákoknak Boll

Az idősebb gyermekek és különösen a tinédzserek számára, akik kinőtték iskolatáskájukat, a diák hátizsákokat úgy tervezték, hogy megfeleljenek a tanulók magasságának. Számos közülük speciális laptop zsebbel van felszerelve. Egyes tanulók kevesebb tanszert hordanak magukkal, így itt egyszerűbb felépítésű modelleket is találhat, amelyekre jellemző a kisebb súly és a divatosabb fazon. Másrészt egyeseknek nagyon nehéz táskájuk van. Ilyenkor érdemes drágább márkák közül választani, mint például a Coocazoo, Satch, vagy a Bagmaster.
Az iskolatáskák kialakítása fontos a diákok számára. A szülőknek például minden oldalról fényvisszaverő elemeket, mert a diákok az első osztályosokkal ellentétben már mindenhol egyedül járnak, és a téli hónapokban nagyon gyakran sötétben. Ha olyan érveket kell találnia, amelyek segíthetnek befolyásolni felnőtt gyermekei választását, vessen egy pillantást a Hogyan válasszunk iskolatáskát felsősöknek.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Boll
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek