Ukulele / gitár pengetővel műanyag 39cm 2 szín

A termék kódja:00311952
Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Remek játék kis zenészek számára, fiúknak és lányoknak egyaránt. Ez a játék fejleszti a gyermekek képességeit, zenei tehetségét és hallását. Tarts egy kis koncertet otthon, alapíts egy zenekart, és mutasd meg mindenkinek, mennyire vagy ügyes. A gitár 39 cm nagyságú, fautánzat műanyagból készült. A csomag egy pengetőt is tartalmaz.
A csomag méretei 12 x 40 x 5 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.