RC összecsukható robot zöld

Autó RC buggy off-road zöld 22cm
10 767 Ft
Elérhetőség: 2 nap
A megfelelő robot barát, akivel nagyon jól érezheti magát! A távirányítós RC robot egyedülálló abban, hogy először az utasítások szerint összeszereli az alkatrészekből, és három lehetőség közül választhat - egy magas robot csokornyakkendővel, egy imádnivaló robo hölgy masnival a fején vagy egy 3. robocar - tehát rajtad múlik, hogy Ő melyik opció fogja felizgatni a legjobban. Az RC robot távirányítós, ahol minden egyes sávját külön vezérelheti, ezzel biztosítva érdekes alkotásait. A robot másik jellemzője a Bluetooth-on keresztüli vezérlés lehetősége. A robot 2,4 GHz-es frekvencián működik. A vezérlés 2xAA elemmel működik, a robothoz 3x AAA kell, ezeket nem tartalmazza a csomag.
Robot mérete: 15 x 23 cm
Csomag mérete: 31 x 23 x 7 cm