Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Kismotorok, bébitaxik gyerekeknek

A gyermek robogó ideális segítséget nyújtanak a természetben vagy a városban való hosszabb séták során. A gyermekeket nem szeretik a monoton, hosszú sétát, szórakozni szeretnének! És közben gyakorolják a durva motorikus készségeket és edzik test stabilitását. A robogók ideális felkészülést jelentenek a roller vagy egy tricikli előtt. Ezért nálunk széles kínálattal találkozhatnak. Legyen szó stabilabb, négykerekű típusokról, melyek az autókhoz hasonlítanak, vagy nagyobb robogókról az ovisok számára, nálunk megtalálhatják. És hogy mi a mi tippünk? A cseh gyártású növekvő robogó, amely főleg lakásokba lett tervezve. Speciális csendes kerekekkel rendelkezik, ezért nem zavarja a szomszédokat.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX