Kismotorok, bébitaxik gyerekeknek

A gyermek robogó ideális segítséget nyújtanak a természetben vagy a városban való hosszabb séták során. A gyermekeket nem szeretik a monoton, hosszú sétát, szórakozni szeretnének! És közben gyakorolják a durva motorikus készségeket és edzik test stabilitását. A robogók ideális felkészülést jelentenek a roller vagy egy tricikli előtt. Ezért nálunk széles kínálattal találkozhatnak. Legyen szó stabilabb, négykerekű típusokról, melyek az autókhoz hasonlítanak, vagy nagyobb robogókról az ovisok számára, nálunk megtalálhatják. És hogy mi a mi tippünk? A cseh gyártású növekvő robogó, amely főleg lakásokba lett tervezve. Speciális csendes kerekekkel rendelkezik, ezért nem zavarja a szomszédokat.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek