FUNNY WHEELS 2v1 zöld műanyag motorkerékpár, állítható ülésmagasság 28/31cm

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
FUNNY WHEELS 2v1
Olyan abroncsokkal, melyeknek köszönhetően a jármű halk és a kerekek nem csúsznak.

A FUNNY WHEELS egy eredeti cseh műanyag motorkerékpár, amely a gyermekével együtt képes növekedni. Annak köszönhetően, hogy a két hátsó kereket ki lehet cserélni egyre és beállítani a magasságát, nem kell minden éven újat vásárolnia. A FUNNY WHEELS kitart addig, amíg az első kerékpárt fogja vásárolni.
A FUNNY WHEELS fő előnyei:
2v1 – Pár perc alatt háromkerekűből kétkerekűvé alakíthatja
2 magassági helyzet – elöl és hátul is állítható (3 cm különbség)
Csendes abroncsok, amelyek nem csúsznak
6 színben kapható – zöld, piros, kék, rózsaszín, narancssárga, szürke
Cool dizájn
Biztonságos a legkisebbek számára is
Ellenálló és biztonságos műanyagból, sima kapcsolódásokkal
Mosható langyos vízzel és szappanos tisztítószerekkel
Teljes mértékben Csehországban gyártva
A FUNNY WHEELS úgy nő, mint a gyermeke. Elkezd járni a kis háromkerekű járgányon és amikor kinövi, ön egyszerűen megemeli 3 cm-el és már mehet is tovább. Amikor eljön az ideje az egyensúlyozás gyakorlására, egyszerűen kicseréli a két hátsó kereket egyre és a gyermeke készülődhet a biciklizésre.
A járgány stabil (háromkerekű változatban). A villának korlátozott forgási tartománya van, így a kormány nem tud átfordulni. A kormányrúd a végeken kiszélesedik, ezzel védi a gyermek kezét a sérülésektől.

Ez a járgány egy olyan játék, amely szinte minden gyermeket szórakoztat. A FUNNY WHEELS-el élvezheti a mozgás örömét, javítja a motorikus képességeit és a koordinációt, edzi a figyelmét, az egyensúlyt és talán még versenyez is egy kicsit! A közös séták hosszabbak, gyorsabbak és szórakoztatóbbak lesznek.

Műszaki paraméterek:
Ajánlott életkor: 18. hónaptól
Teherbírás: 50 kg
A járgány tömege: 1,9 kg
Ülésmagasság: 28/31 cm
Kormányszélesség: 30 cm
Hátsó kerekek távolsága: 20 cm
A kerék átmérője: 19 cm
Abroncs szélessége: 4 cm

A járgányt háromkerekűként összeszerelve kapja meg. A csomag tartalmaz két imbuszkulcsot és egy rövidebb tengelyt a hátsó kerékre, hogy kétkerekűvé lehessen átalakítani.
A jövőben pótalkatrészeket is lehet majd vásárolni – külön kerekeket és tengelyeket.

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?