Teddies FUNNY WHEELS Rider Sport motor, kék 2in1, nyeregmagasság 28 / 30cm 18h +

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
FUNNY WHEELS NEW SPORT
újdonság abroncsokkal, aminek köszönhetően a lábbal hajtós motor csendesen gurul és nem csúszkál.

Indulááás! A FUNNY WHEELS egy eredeti cseh termék, amely együtt nőhet gyermekével.
Mivel két hátsó kereket egyre cserélheti és beállíthatja annak magasságát, így nem kell minden évben új lábbal hajtós autót vásárolnia. A FUNNY WHEELS addig tart, amíg meg nem vásárolja az első kerékpárt gyermekének.
A FUNNY WHEELS fő előnyei:
2in1 - néhány perc alatt háromkerekűből kétkerekűvé alakítható
2 magassági helyzet - állítsa be az elől és a hátul (különbség 3 cm)
Csendes, csúszásgátló abroncsok
6 szín közül választhat - zöld, piros, kék, rózsaszín, narancs, szürke
klassz kivitelezés
biztonságos még a legkisebbek számára is
tartós és ártalmatlan műanyagból, sima csatlakozásokkal
langyos vízzel és szappanos tisztítószerekkel mosható
A teljes termék Csehországban készült
A FUNNY WHEELS gyermekével együtt nőlhet. Először a kis háromkerekű változaton kezdhet, amikor picit megnől, akkor egyszerűen 3 cm-rel magasabbra állítjuk be a FUNNY WHEELS magasságát és folytatódhat a szórakozás. Amikor eljött az egyensúly gyakorlásának ideje, egyszerűen cserélje ki a két hátsó kereket egyre, és gyermeke azonnal elkezdheti a kerékpározásra való felkészülést. A videóban pontosan láthatja, hogyan is működik.
A lábbal hajtós motor stabil (három kerekes változatban). A kormány forgási tartománya korlátozott, így a nem fordulhat át. A kormány vége szélesített, így védve a gyermekek kezét a sérüléstől.

A lábbal hajtós játékok minden gyermeket szórakoztatnak. A FUNNY WHEELS-el élvezni fogja a mozgás örömét, javítja motorikus képességeit és koordinációját, edzi a figyelmet, az egyensúlyt és még a versenyezhet is vele! A közös séták hosszabbak, gyorsabbak és szórakoztatóbbak lesznek.

Technikai paraméterek:
ajánlott életkor: 18 hónaptól
teherbírás: 25 kg
a termék súlya: 2,10 kg
nyeregmagasság: 28/30 cm
kormány szélessége: 30 cm
hátsó tengelytáv: 20 cm
kerékátmérő: 19 cm
abroncsszélesség: 4 cm

A lábbal hajtós motort háromkerekű állapotban vásárolhatja meg. A csomag két imbuszt és egy rövidebb tengelyt tartalmaz a hátsó kerék számára, a kétkerekű változat számára.
Pótalkatrészek is vásárolhatóak- külön kerekek és tengelyek.