Teddies FUNNY WHEELS Rider Sport motor, kék 2in1, nyeregmagasság 28 / 30cm 18h +

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
FUNNY WHEELS NEW SPORT
újdonság abroncsokkal, aminek köszönhetően a lábbal hajtós motor csendesen gurul és nem csúszkál.

Indulááás! A FUNNY WHEELS egy eredeti cseh termék, amely együtt nőhet gyermekével.
Mivel két hátsó kereket egyre cserélheti és beállíthatja annak magasságát, így nem kell minden évben új lábbal hajtós autót vásárolnia. A FUNNY WHEELS addig tart, amíg meg nem vásárolja az első kerékpárt gyermekének.
A FUNNY WHEELS fő előnyei:
2in1 - néhány perc alatt háromkerekűből kétkerekűvé alakítható
2 magassági helyzet - állítsa be az elől és a hátul (különbség 3 cm)
Csendes, csúszásgátló abroncsok
6 szín közül választhat - zöld, piros, kék, rózsaszín, narancs, szürke
klassz kivitelezés
biztonságos még a legkisebbek számára is
tartós és ártalmatlan műanyagból, sima csatlakozásokkal
langyos vízzel és szappanos tisztítószerekkel mosható
A teljes termék Csehországban készült
A FUNNY WHEELS gyermekével együtt nőlhet. Először a kis háromkerekű változaton kezdhet, amikor picit megnől, akkor egyszerűen 3 cm-rel magasabbra állítjuk be a FUNNY WHEELS magasságát és folytatódhat a szórakozás. Amikor eljött az egyensúly gyakorlásának ideje, egyszerűen cserélje ki a két hátsó kereket egyre, és gyermeke azonnal elkezdheti a kerékpározásra való felkészülést. A videóban pontosan láthatja, hogyan is működik.
A lábbal hajtós motor stabil (három kerekes változatban). A kormány forgási tartománya korlátozott, így a nem fordulhat át. A kormány vége szélesített, így védve a gyermekek kezét a sérüléstől.

A lábbal hajtós játékok minden gyermeket szórakoztatnak. A FUNNY WHEELS-el élvezni fogja a mozgás örömét, javítja motorikus képességeit és koordinációját, edzi a figyelmet, az egyensúlyt és még a versenyezhet is vele! A közös séták hosszabbak, gyorsabbak és szórakoztatóbbak lesznek.

Technikai paraméterek:
ajánlott életkor: 18 hónaptól
teherbírás: 25 kg
a termék súlya: 2,10 kg
nyeregmagasság: 28/30 cm
kormány szélessége: 30 cm
hátsó tengelytáv: 20 cm
kerékátmérő: 19 cm
abroncsszélesség: 4 cm

A lábbal hajtós motort háromkerekű állapotban vásárolhatja meg. A csomag két imbuszt és egy rövidebb tengelyt tartalmaz a hátsó kerék számára, a kétkerekű változat számára.
Pótalkatrészek is vásárolhatóak- külön kerekek és tengelyek.

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?