Karcolható kép arany 20x25 cm

Gyártó:SMT Creatoys
Anyag:Műanyag
Arany karcolható kép 20 x 25 xm. A készlet tartalmaz egy fekete kartonra nyomtatott képet és egy műanyag kaparó tollat. Kaparja le az előre nyomtatott kép vonalait. Gyermekeknek 6 éves kortól alkalmas. A képen látható motívumot raktárkészlet szerint szállítjuk. Amennyiben egy konkrét motívum érdekelné kérjük adja meg ezt az információt a kosárban megrendeléskor.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.