Iskolai hátizsák Bagmaster THEORY 20 A, kulacs és szállítás ingyén

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Kétkamrás iskolai hátizsákok két elülső zsebbel az általános iskola második osztályához. A lányok szép színkombinációval szeretik. A fő kamra nagyon tágas, a füzettartók és tankönyvek elhelyezésére alkalmas. A rekesz belsejében egy elválasztott zseb található a jobb és átláthatóbb elrendezés érdekében. A második kamra a A4 méretű füzetek elhelyezésére alkalmas. A fő rekesz belsejében varrott, megerősített tépőzáras oldalfalak vannak (magasság 18 cm), ami megerősíti az egész hátizsákot.
Az elülső felső zsebében szervező található egy mobil zsebbel akár 14,5 x 7,5 cm. A szervező tetején egy karabélyal ellátott műanyag kulcstartó van. A hátizsák elülső részben van egy alsó zseb alkalmas a tolltartó vagy más kis tárgyak elhelyezésére. Oldalos zsebek alkalmasak a kulacs elhelyezésére. A hátizsák mélysége oldalos kompressziós pántokkal állítható be.
A vállpántok anatómiailag formájúak és puha párnázottak. A hátizsákot a vállon rögzíthetjük egy rugalmas mellkaspánt segítségével, amely nem része, de külön megvásárolható.
Az iskolai táska gyártásához használt anyagok megfelelnek az EU biztonsági követelményeinek. A hátizsák alja párnázott, stabil, fonott és varrott - a hátizsák jól áll.

Mivel a hátizsák egyes nyomtatott részei kivágásra kerülnek a szövet tekercsből, minden hátizsák eredeti lehet, a színes nyomtatás elrendezése kissé eltérhet a fotótól.

További leírás:

• tágas, két rekeszes hátizsák
  • párnázott hátfal rendszer szellőztetéssel
  • párnázott, állítható pántok fényvisszaverő elemekkel
  • oldalos kompressziós pántok
  • párnázott hátizsák alja készült 1680 D anyagból
  • stabil - iskolai hátizsák önálló
  • oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére megfelelő
  • fényvisszaverő elemek a hátizsák elülső részben
  • párnázott fogantyú és erős fül

Méret: 44,5 x 30 x 22 cm
Súly: 1,18 kg
Kapacitás: 9 kg
Űrtartalom: 24 l
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!