Iskola táska Herlitz SMART Monster Truck

Teherbírás:7 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz
Könnyű iskolai Smart aktatáska megfelelő a legkisebb tanulók számára,valamint a kisebb és apróbb méretű tanulók számára. Alacsony súly és ergonomikus,párnázott hát csatornákkal a levegő áramlásáért,melyik megelőzik az izzadságot és bebiztosítják a maximális kényelmet a viselet során. A tágas elülső és oldalsó zsebek helyet biztosítanak a tízórai és egy flakon elhelyezésére.
A fő  kamra elvan osztva egy mozgatható választékkal,mely bebiztosítja a legnehezebb tankönyvek legközelebbi háthoz lévő elhelyezését és így a táska megfelelő súlyeloszlását. Az optimális láthatóságot a sötétben bebiztosítja a magas minőségű fényvisszaverő anyag  "3M Scotchlite".

További leírás:
  • anatómiailag kialakított,szellőző és  párnázott hátsó
  • párnázott,elegendően széles vállpántok
  • szilárd műanyag belső könnyen mosható és vízálló,bebiztosítja az aktatáska jó stabilitását (üresen is megáll)
  • oldalsó zsebek tépőzáras szárnnyal  megfelelőek egy 0,5 L flakon elhelyezésére. A belső zsebb hátsó oldala tépőzáras,mely az üres zsebet fixálja a táska testénél.
  • elülső zseb,mely megfelel egy tízórais doboz elhelyezésére
  • egyszerű bekapcsolás
  • anyag vízálló impregnációval

Méret: 38 x 30 x 21 cm
Térfogat: 13 l
Súly: 900 gr.

Gyártó: Herlitz

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.