Filctollak, tűfilcek, sorkiemelők

Rajzoláshoz szükséges számos felszerelést kínálunk - például szövegkiemelőket, filctollakat, tűfilceket, markereket és egyebeket. Az iskolában rendszeresen használhatóak, ezen felül a művészeti nevelés kiegészítő segédeszközeiként is alkalmasak. Az irodában elemzések és meetingek során lehetnek hasznosak. Külön-külön, valamint szettekben is megvásárolhatóak, a hegyük akár vékonyabb vagy vastagabb is lehet. Centropen filctollakat, Kores és Stabilo márkájú termékeket is értékesítünk.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 11Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX