Roller Torpedo

Gyártó:Koh-i-noor

Iskolai rollertoll Gyerekek számára ajánlott író eszköz s kék törölhető tintával. Vékony hegy sa Minőségi papíron nem üt át. Csúszásgátló ergonomikus fogózóna masszázs pontokkal, amelyek írás közben aktiválják az ún. ujj receptorokat és ezzel garantáltan egészséges írást biztosítanak a kéz fáradtságanélkül. A töltőtollakat teljes mértékben pótolhatja alkalmas a jobbkezesek ,balkezesek és i diszgráfiások számárais. Színes attraktív csomagolásban öt különböző motívummal.
Gyártó: Centropen

A színt a többi megvásárolt termék alapján választjuk, akár lányoknak, akár fiúknak szánja őket. Ha egy konkrét színt szeretne, kérjük azt kosár megjegyzés rovatában tüntesse fel.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.