Alkohol alapú fekete filctoll

A termék kódja:H0309054
Gyártó:Centropen
A filctoll alkalmas különböző felületekre való írására, mint például műanyag, üveg, papír és hasonlók. Alkohol alapú festéket tartalmaz. Az írás vízálló és 100 °C-ig hőálló, ellenáll az időjárási körülményeknek és a kopásnak. A filc henger alakú csúcsban végződik és a vastagsága kb 2 mm.

25 vásárló értékelése alapján
25×

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!