Filctollak, fújós filctollak

Minden iskoláskorúnak van filctolla! Bár néha foltokat hagynak az ujjakon és a tolltartókon, de ez hozzá tartozik a rajzoláshoz :-) Ezek a foltok azonban moshatóak, a filcek tintája mosható, sőt, kiszáradás elleni biztonsági szeleppel is felszereltek. Széles kínálatunkba próbálunk olyan termékeket válogatni, hogy minden kisiskolás ki tudja választani a számára legmegfelelőbb terméket. A Centropen vagy MAPED által gyártott hagyományos változatokon felül kisebb vagy nagyobb szetteket is kínálunk, ezen felül textilre vagy papírra használható fújós filctollakat is érétkesítünk. Az elsősorban kreatív játékra szánt termékeket a Játékok termékkategóriában találja.
 
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX