Pilot FriXion Fineliner PASTEL szett

A termék kódja:H310514
Gyártó:Pilot
Írj, radírozz, írd át! Mindezt az új Pilot FriXion Fineliner toll segítségével. A tartós, mégis vékony heggyel és a finom radírozható tintával nagyon egyszerű lesz az írás, a vázlatok készítése és a rajzolás is. Rajzoljon, készítsen vázlatokat, jegyzeteljen - csak jegyezze fel gondolatait és ötleteit. Különböző színek használatával jobban leírhatja - és megjegyezheti - a legfontosabb ötleteket, pontokat és információkat. Naplót vezet? Nagyon szórakoztató lesz a FriXion Finelinerrel! Mivel a tinta radírozható, ne használja hivatalos vagy jogi dokumentumokon, szerződések vagy más fontos dokumentumok aláírásához, fontos papírok és tesztek megírásához. Az Evolutive szett praktikus állványt is tartalmaz. Áttekintés:

Radír a kupak végén.
A kényelmes és rendkívül ellenálló hegy, amely íráshoz és rajzoláshoz is alkalmas.
Egyedi radírozható liner poliacetál heggyel.
A hőérzékeny tintának köszönhetően: írjon, töröljön és írjon újra! Ahányszor csak kell.

Hegy átmérője: 1,30 mm
Írásnyom szélessége: 0,45 mm
A tinta színe: rózsaszín, lila, lime-zöld, világoskék

7 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!