EXPLORE Heart iskolai hátizsák

Teherbírás:8
Térfogat:23 l
Gyártó:Explore
Három rekeszes iskolai hátizsák lányoknak szív motívumokkal, első osztályosok számára, kiváló minőségű kivitelezés. Ezzel a hátizsákkal nem kell aggódnia gyermeke hátának egészséges fejlődése miatt. Az ergonomikus kialakítású háti rendszer tökéletesen illeszkedik a háthoz, a lapocka alatti párnázást úgy tervezték, hogy a gyermekek háta viselés közben egyenes legyen. A teljes háti rendszer 4 rétegből áll, amelyek szimulálják a hát anatómiai alakját. A hát és a vállpántok szellőző hálóval vannak párnázva, hogy a hát és a váll száraz maradjon. A vállpántok optimális szélességgel rendelkeznek, hogy egyenlő mértékben osszák el a terhet és elegendő hosszúságúak a megfelelő beállításhoz. Annak ellenére, hogy ez egy hátizsák, szilárd alapjának köszönhetően 90 fokos szögben, tökéletesen stabil marad, mint egy aktatáska és ütésálló. A vállpánthoz mellkasi heveder is rögzíthető.
Az Explore iskolai hátizsák fogantyújában terhelés-ellenőrző rendszer található. Ez egy egyszerű rendszer a gyermek hátán hordott hátizsák súlyának ellenőrzésére.  A kifinomult intelligens formatervezés segít elrendezni az iskolai kelléket könnyen elérhető módon. A fényvisszaverő elemek minden oldalon megtalálhatóak, beleértve a vállpántokat is, hogy gyermekeik maximális biztonságot és láthatóságot nyújtsanak a mindennapi közlekedésben, nappali fényben és éjszaka sötétben is.

Leírás:
  • ergonomikus háti BAG rendszer a maximális kényelem és stabilitás érdekében
  • 3 fő rekesz, beleértve egy tágas elülső zsebet
  • párnázott háti rész  és vállpántok szellőző hálóval
  • belső zseb szervezővel, kulcstartóval és egy zsebbel a mobiltelefon részére
  • fényvisszaverő elemek a táska minden oldalán, vállpántokkal együtt
  • prémium SBS márkájú cipzár
  • súly ellenőrző rendszer a fogantyúban
  • kemény stabil aljzat
  • állítható vállpántok