coocazoo tablet tok akár 11

coocazoo tablet tok akár 11"-ig (27,9 cm) bordó

Gyártó:Hama

A Coocazoo táblagép tok 11-es méretig lehetővé teszi laptopja és táblagépe biztonságos tárolását iskolai hátizsákban.

• vízlepergető anyaga véd a portól, szennyeződéstől és a karcolásoktól
  • A MATE, PORTER és JOKER iskolai hátizsákoknál lehetőség van a csomagolás biztonságos rögzítésére a hátizsákba
  • a csomag méretétől és a hátizsák felépítésétől függően rögzítse a csomagot vagy a szervezőrekeszben lévő hurkákra, vagy
  • klipek a fő zsebben lévő deszkarekeszben - könnyű kezelhetőség