Ars Una Termoláhev Átmeneti acél 500 ml

Gyártó:Arsuna

Kapcsolódó termékek

Pontosan megmunkált rozsdamentes acél termosüveg 500 ml térfogatú, az Ars Una gyártótól, minden részletében tökéletes.
Nagyon tartós, ártalmatlan és egészségbarát rozsdamentes acélból készül, amely első osztályú minőségével konfigurál.
Különleges ergonómikus formájával tűnik ki, amelyet közvetlenül a tenyerében terveztek. A palack 100% -ban vízhatlan, és akár 12 órán keresztül melegen tartja az italt. A palackban lévő hideg ital ezután akár 24 óráig is eltart, köszönhetően a rozsdamentes acél dupla hőszigetelő falnak. A felső kupak a legtökéletesebb szilikon tömítéssel van felszerelve, így az ital nem szivárog, és a lehető leghosszabb ideig egy adott hőmérsékleten marad.
Praktikus és könnyen karbantartható, de nem tehető mosogatógépbe - csak a kézi mosást javasoljuk.
Anyaga: 100% rozsdamentes acél
Forró ital: akár 12 óra