Karácsonyi ajándékötletek gyerekeknek

A karácsonyt a családok manapság vallástól függetlenül a béke, a család és a szeretet ünnepeként ünneplik. A szerető szülők azonban minden évben hatalmas problémával találják szembe magukat - hogyan elégíthetnék ki gyerekeik igényeit anélkül, hogy személyes csődöt kellene jelenteniük?
Kínálatunkban praktikus, és csupán örömet szerző karácsonyi ajándékokat, építőkészleteket, társasjátékokat, Mindok, Albi, Alexander és Trefl asztali játékokat, valamint Ravensburger, Trefl és Dino kirakósokat, sőt még nem mindennapi ajándékokat is talál. Lepje meg gyermekét AvengersJégvarázsMinecraft, Fortnite, Kisvakond, Bing nyuszi vagy Mancs őrjárat licenc termékekkel. Cornette és Vienetta gyerek pizsamákat is kínálunk. Merítsen ihletet karácsonyi ajándék tippjeinkből.
Oldal 1 z 1
Jégvarázs csillogó naplókészlet(1)
5 688 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek