Iskolai hátizsák OXY Style Mini ló és kulcstartó ajándékba

Magasság:42 cm
Teherbírás:8
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:P+P karton
Az OXY STYLE Mini iskolai hátizsák egyszerűen felhívja a figyelmet. Értékelni fogja a kifinomult külső kialakítását: szimpatikus alak, anatómiai alakú és lélegző hátul, cipzáras elülső zsebbel és extra oldalzsebekkel.
Az üveg nyitott oldalzsebje, a másik oldalán lévő kis cipzáras zseb elrejti a telefont vagy a billentyűket. Élvezni fogja a kontrasztos részletek játékos elrendezését. A vállszíjakat és a mellkasszíjakat igény szerint beállíthatja. Ennek a modellnek a legfontosabb eleme egy derékpánt, amely megkönnyíti a hátizsák hordozását, és egy szilárd alj, amely támogatja a hátizsák általános stabilitását.
Imádni fogja annak belső elrendezését: 2 külön kamra, egy praktikus 12 ”laptop-zseb, egy kisebb táblagép-zseb vagy egy 10” -es olvasó, és bónuszként egy kisebb szervező zseb különféle iskolai tárgyakhoz.
Könnyű, mint egy toll, mégis tágas, és akár 25 liter anyagot is képes tárolni, amelyek nélkül egyetlen tanuló sem képes megtenni. A hátizsák ideális az első osztályhoz 128 cm magas gyermekek számára.

1 vásárló értékelése alapján