Iskolai hátizsák Coocazoo JobJobber2, Unique Patch, tornazsák és szállítás ingyen

Tornazsák Coocazoo
ajándék ingyen
RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
Mélység: 20 cm
Szélesség:30 cm
Magasság:45 cm
Teherbírás:10
Térfogat:28 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Iskolai diák hátizsák JobJobber, tágas zsebbel a notebook elhelyesztésére, a felsőtagozatos iskolásoknak és diák számára, amely alkalmas a szabadidős tevékenységekre is. A hátizsák egy modern, egyszínű kialakítással rendelkezik, amellyel a cipzáras csatok, csatok és tépőzáras logók más színkombinációkhoz is válthatók, így egyedülálló hátizsákot kaphatnak.

Jellemzők:
  •     légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  •     vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  •     minőséges YKK cipzárak
  •     oldalpántok
  •     állítható, levehető mellkasi heveder behúzható
  •     a cipzáras csatok, csatok és a tépőzáras logó megváltoztatható
  •     leszerelhető medence őv
  •     fényvisszaverő jellemzők a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  •     fényvisszaverő szalag a hátizsák elülső részén a villogó elhelyesztésére
  •     párnázott fül a hátizsák felakasztásra
  •     erős párnázott táska alja
  •     két nagyméretű főzseb nagy teret enged az A4-es méretű könyvekhez és mappákhoz, és párnázott  zseb a 15,6 "-os notebook elhelyesztésére
  •     zseb szervezővel ellátva a  dokumentok és az írószerek elhelyesztésére, karabély a kulcs elhelyesztésére
  •     tágas elülső zseb, pl. az uzsonnadoboz elhelyesztésére
  •     két oldalos zseb a kulacs elhelyesztésére
  •     egy titkos zseb a hátizsák hátán

Méret: 45 x 30 x 20 cm
Űrtartalom: 28 l
Súly: 1000 g
Anyag polyeszter

Gyártó: Hama

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.