Step by Step Light iskolatáskák a Hamától

Minőségi, ugyanakkor kifejezetten könnyű iskolatáskát keres? Akkor a Hama LIGHT 2 iskolatáskáit éppen Önnek fejlesztették! Kidolgozásuk a német gyártóra jellemzően a legapróbb részletekig magas minőségű, a táskák tömege azonban mindössze 900 gramm. Kialakításuk megegyezik a klasszikus iskolatáskákkal – egy főrekesszel rendelkeznek, amelyben mozgatható válaszfal található, aljuk merev. Tolltartóval, hengeres tolltartóval és tornazsákkal együtt szettben kaphatóak.
 

Oldal z 0
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX