Step by Step Light iskolatáskák a Hamától

Minőségi, ugyanakkor kifejezetten könnyű iskolatáskát keres? Akkor a Hama LIGHT 2 iskolatáskáit éppen Önnek fejlesztették! Kidolgozásuk a német gyártóra jellemzően a legapróbb részletekig magas minőségű, a táskák tömege azonban mindössze 900 gramm. Kialakításuk megegyezik a klasszikus iskolatáskákkal – egy főrekesszel rendelkeznek, amelyben mozgatható válaszfal található, aljuk merev. Tolltartóval, hengeres tolltartóval és tornazsákkal együtt szettben kaphatóak.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek