Step by Step GRADE

A 2020-as év újdonsága, a minőségi Hama Step by Step GRADE iskolatáska biztosan nem fog csalódást okozni! KÖRNYEZETBARÁT MODELL - 100% újrahasznosított PET palackokból készült, káros PFC-k nélküli impregnálással ellátott, ezen felül német AGR tanúsítvánnyal és 4 év garanciával büszkélkedhet! Bár hátizsákról van szó, mégis megfelel az iskolatáskát illető összes követelménynek. Stabilan áll, egy fő kamrával, valamint funkcionális kiegészítőkkel is rendelkezik, beleértve a Fidlock mágneses zárat, az állítható magasságú vállpántokat (Easy Grow System), valamint a párnázott derékpántot is. Az elsősöknek szánt modellek közt TOP termékként tekintünk rá, kiválóan illeszkedik a gyermekekhez és rendkívül alkalmas az alsó tagozatosok számára.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek