Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Step by Step GRADE

A 2020-as év újdonsága, a minőségi Hama Step by Step GRADE iskolatáska biztosan nem fog csalódást okozni! KÖRNYEZETBARÁT MODELL - 100% újrahasznosított PET palackokból készült, káros PFC-k nélküli impregnálással ellátott, ezen felül német AGR tanúsítvánnyal és 4 év garanciával büszkélkedhet! Bár hátizsákról van szó, mégis megfelel az iskolatáskát illető összes követelménynek. Stabilan áll, egy fő kamrával, valamint funkcionális kiegészítőkkel is rendelkezik, beleértve a Fidlock mágneses zárat, az állítható magasságú vállpántokat (Easy Grow System), valamint a párnázott derékpántot is. Az elsősöknek szánt modellek közt TOP termékként tekintünk rá, kiválóan illeszkedik a gyermekekhez és rendkívül alkalmas az alsó tagozatosok számára.
 
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX