Step by Step Touch iskolatáskák a Hamától

A Step by Step a Hama vállalat által gyártott iskolatáskák termékcsaládja. Olyan stabil, robusztus iskolatáskákról van szó, amelyek a legnagyobb terhelést is kibírják. Eberhard Faber ceruzákkal töltött tolltartót, hengeres tolltartót, tornazsákot és pénztárcát tartalmazó szettben kaphatók. Magas minőségű kidolgozásuknak köszönhetően rendszerint az egész alsó tagozaton keresztül kísérik a gyermeket, német AGR tanúsítvánnyal rendelkeznek. Nagyobb növésű kisiskolásoknak javasoltak.
A Step by Step Touch magassága 37 cm, kényelmes párnázással és olyan kiegészítőkkel ellátott, mint a behúzható hevederek és csúszkás mellkai öv, fém zár, valamint tízóraira alkalmas hőszigetelt zseb.
A Hama Step by Step Touch 2 1,5 cm-rel magasabb, épp olyan kényelmes és egészséges viselést tesz lehetővé, mint a Touch változat. Ezen felül Fidlock mágneses zárral is rendelkezik.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek