Yupee fém talicska nagy piros

Anyag:Fém
A talicska szilárd fémlemezből készült, amely nem hajlik vagy deformálódik. Ezért még a legőrültebb játékos kalandokat is képes túlélni. A fogantyúk műanyagból vannak, így megvédik a gyermekek tenyerét a hideg fémtől. Ezen szórakoztató gyerekjáték további nagy előnye, hogy lekerekített sarkakkal rendelkezik. Ennek köszönhetően gyermeke nem fog megsérülni. 78x40x32cm dobozban

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!