Locsolókanna 3 színben

A termék kódja:56220028
Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
A gyermekek számára a kert egy hely ahol játszhatnak, mozoghatnak, szórakozhatnak, de olyan hely is egyben, ahol sokat tanulhatnak. A gyerekek részt vehetnek azokban a kerti munkákban, amelyek biztosan szórakoztatni fogják őket. Műanyag locsolókanna a kiskertészek számára, akik szeretnek virágokat locsolni. Segíts a szüleidnek a kertben, locsold meg a virágokat ezzel a színes locsolókannával, amely kiváló minőségű műanyagból készült.
Termék mérete 13 x 14 cm.
24 hónapos kortól alkalmas.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?