Transzformerszek, robotok gyerekeknek

A tudomány és a technológia gyorsan fejlődnek, és fiainknak tartaniuk kell a tempót a fejlődéssel! A fiúk épp úgy szeretik a Transformerseket és a robotokat, mint a lányok a rózsaszín dolgokat és az egyszarvúkat. Az autók hatalmas szörnyetegekké változhatnak, de vajon tényleg olyan rosszak? Dehogyis...a hős Autobotok még mindig az ördögi Decepticonom-mal, a Cybertron bolygó autonóm robotszervezetével küzdenek az emberiség sorsáért! Kínálatunkban számos méretű, típusú és színű transformerst és robotot talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
HEXBUG MoBots Ramblez - zöld
HEXBUG MoBots Ramblez - narancssárga
HEXBUG MoBots Ramblez - kékA mi tippek
Robot figura 15cm
541 Ft
Auto / robot transzformátor
1811 Ft
Robot lovaglás
4878 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek