Talicskák és fűnyírók gyereknek

A kisgyerekek előszeretettel segítenek szüleiknek, és szívesen utánozzák őket a kerti tevékenységekben is. Garantáltan kedvelni fogják a nekik tervezett játék fűnyírókat és mini talicskákat, amik segítségével ők is „lenyírhatják” a füvet, illetve ide-oda hordhatják a homokot vagy más anyagokat. Nem csak a kisfiúk szeretik hasznosnak érezni magukat: a kislányok kedvéért a kerti eszközök lányos színben is kaphatóak.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Talicska
4 567 Ft
Fűnyíró 2001 automatic  60cm
6 650 Ft
Fűnyíró 62 cm(1)
5 817 Ft
Fűnyíró  de Lux  60cm(1)
6 913 Ft
Talicska 66cm 2 színben
5 817 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek