SQUISHMALLOWS Kacsa - Avery 30 cm

A termék kódja:E772711
Anyag:Plüss

Még nagyobb és még aranyosabb plüss játékok, amelyek puhábbak, mint a mályvacukor és azonnal beléjük szeretsz. Kb. Ez a 30 cm magas, elképesztő plüssállat, kiváló társ lehet a kanapén, de kellemes párnaként és barátként is magaddal viheted az utazásokra. Minden SQUISHMALLOWS saját egyedi névvel és történettel érkezik. Válaszd ki a kedvencedet, vagy gyűjtsd össze mindet.

Ne tévesszen meg Avery nagysága. Rögbit játszik és a bal szárnyon verhetetlen! Egyszer kiváló edző lesz majd belőle. Az egész családja szurkol neki. Bármi is legyen a meccs eredménye, mindig hoznak pár ünnepi jégrémet. Ne hagyd ki a következő mérkőzését te sem.

Anyag: szálak keveréke