Premium Light Romantikus ló iskolatáska és A4-es füzettartó box ajándékba

Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
A Premium Light iskolatáska minőséget, helyet kínál az iskolai kellékek számára és könnyű szerkezette által kényelmesebb viselet.
A könnyített anyagnak köszönhetően súlya mindössze 900 g.
A kényelmes párnázás, légáteresztő anyagból készült, a széles puha pántjait úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a gyermek vállát.
A kényelmesebb illesztés érdekében a táskát összehúzó mellkasi hevederekkel is ellátták.
A táska egy tágas rekeszből áll, elválasztóval, amelybe kényelmesen elfér az összes iskolai kellék az 1. és 2. osztályú gyermekek számára.
A táska alja szilárd anyagból készült, ezáltal védi a tartalmat a felborulástól és a kiszóródástól.
Rögzítés biztonsági csattal.
Az első zseb tízóraira készült, beleértve a fényvisszaverő elemek sorozatát, melyek a táskát jobban láthatóvá teszik.
A táskát főleg a legfiatalabb 121 cm magas iskolás gyermekek fogják értékelni.

Specifikációk:

Méretek: 33 × 31 × 18 cm