Az iskola táskák és tanszerek LÓ

Az emberiség történelmének több évezrede során a lovakat főleg szállításra használták. A 20. század óta elsősorban rekreációs lovaglás céljából közkedveltek. A lovak sokak számára a szépség és az elegancia megtestesítői, és időtlen motívummá váltak a használati tárgyakon. Sok gyerek vágyik ló mintájával díszített hátizsákra, és velünk megvalósítható ez a vágyuk. Kínálatunkban ló motívummal díszített iskolatáskákat és iskolaszereket, ágyneműhuzatot és egyebeket talál.
Oldal 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX