OXYBAG hátizsákok diákoknak

A diákok nincsenek könnyű helyzetben. Miért ne egyszerűsítenénk le életüket anatómiailag formázott hátrendszerrel, párnázott vállpántokkal és laptop tárolására alkalmas párnázott belső zsebbel ellátott OXY iskolatáskával? A hatalmas mennyiségű modell közül biztosan mindenki kiválasztja a számára megfelelőt.
A párnázott, ergonómiai kialakítású vállpántok és az állítható mellkasi öv alapvető felszereltségnek számítanak.
Az OXY hátizsákok dizájnukkal tűnnek ki a többi termék közül. Öteles motívumaikkal és neon színeikkel kielégítik a magas elvárásokat.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 4Következő
Friends Walk Together diák hátizsák és kulcstartó ajándékbaAjándék
19446 Ft
Raktáron 3 napon belül
OXY Urban grey diák hátizsák és kulcstartó ajándékbaÁrengedmény
8095 Ft
OXY Sport Fox blue diák hátizsák és kulcstartó ajándékbaAjándék
17162 Ft
Raktáron 3 napon belül
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek