OXY Ombre Butterfly iskolatáska
| A termék kódja: | 9-79726 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 28 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Az OXY Ombre Butterfly sorozat diák hátizsákja ideális iskolás gyerekek számára 5. osztálytól. Az iskolatáska 136 cm-nél magasabb gyermekek számára alkalmas. Anatómiailag formázott háttámla, A párnázott vállpántok és az állítható mellkasheveder minden iskolásnak biztosítja a hát kényelmét. A merev alj megakadályozza, hogy a önállóan álló hátizsák felboruljon. Az iskolatáska két tágas zsebbel rendelkezik, amelyekben minden szükséges iskolai felszerelés elfér. Az oldalsó gumiszalaggal ellátott zsebekben helyet kapott egy palack, amely könnyen hozzáférhető, így minden iskolás könnyedén pótolhatja folyadékbevitelét. Az elülső zsebben könnyen el lehet rejteni egy kisebb uzsonnát. Nem hiányoznak a fényvisszaverő elemek sem. A hátsó panel hossza 43 cm.
- A térfogat 28 l
- Súly 960 g
- Teherbírás 8 kg.
- Méret: 320*430*200 mm
















