Mickey and Minnie in Rome pamut ágynemű

A termék kódja:M18897
Gyártó:Jerry Fabrics

Kapcsolódó termékek

Szerezzen örömöt gyermekei számára és ajándékozza meg őket ezzel a szép ágyneművel, amely kedvenc mesefiguráikat, Mickey és Minnie Egeret ábrázolja. Ezáltal nemcsak boldog pillanatokat szerez számukra, hanem az ágynemű egyben a gyerekszoba pompás dísze is lesz. A kellemes pamut kényelmes és nyugodt alvást biztosít. Az elején szerelmesen tekint egymásra Mickey és Minnie, római háttér előtt, a hátoldalát pedig apró feliratok és képek díszítik.

A szett tartalma:

1 db párnahuzat, 70 x 90 cm
    1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!