Lányos póló Bettymode BONJOUR hosszú ujjú

A termék kódja:HAL2025

Kapcsolódó termékek

Lányka fekete hosszú ujjú pólója keresett klasszikus. Ezúttal érdekesebbek akarunk lenni, ezért hangnemben választottunk, és az eredményt te magad ítélheted meg. A pólót már a gyakorlatban is kipróbáltuk, és sikeres volt! Mit gondolsz? Még mindig ellenállsz? Könnyű, 5% elasztánt tartalmazó tréningruha anyagból varrtunk, a lazább szabás kevesebb izzadást garantál, a mélyebb nyakkivágás enyhén felfedi a dekoltázst. Még mindig nincs meggyőzve? Próbálja kinagyítani a flitter rátétet, és eldőlt. 170-es méretig és khaki színben kapható.

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.