Hosszú ujjú gyerek pólók

Webáruházunkban hosszú ujjú gyerek pólókat és garbókat is vásárolhat, amelyek olyan licenc motívumokkal díszítettek, mint a Minionok, a Star Wars, az Így neveld a sárkányodat, a Mása és a medve, A kis kedvencek titkos élete és egyebek, ezen felül állatkás motívumokkal díszített darabokat is megtalálhatóak a kínálatban. A gyermek pólók többsége minőségi pamutból készült. Öltöztesse a legkisebbeket is stílusos gyerek ruhába, akik még a hűvösebb napok során is igazán vagányak lehetnek.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX