Kulacsok (nem csak az iskolába)

A gyermekek napi folyadékbevitelének biztosítása gyakran komoly feladat elé állítja a szülőket, kiváltképp, ha a diákok a nap nagy részét az iskolában töltik. Vajon mivel motiválhatók a gyerekek, hogy ne felejtkezzenek el a rendszeres ivásról? Sokat segíthet ebben egy olyan kulacs, amelyről a kedvenc mesefigurájuk mosolyog rájuk… Kínálatunkban közel 150 különböző motívumú palack található olyan gyártóktól, mint például a cseh Hygi Kulacs (Zdravá láhev), a FreeWater, a Fresh Bottle, a Hama vagy a magyar Ars Una.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 9Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek