Mágneses rajztábla 20x15cm

Anyag:Műanyag
Gyermeke elkezd festeni az összes tiszta felületre, amelyet háztartása kínál? Adj neki még több örömet a festéstől. A mágneses táblának köszönhetően gyermeke mágneses ceruzával megfestheti munkáját anélkül, hogy beszennyezné magát, környezetét vagy papírt. Egy könnyű mozdulattal egyik oldalról a másikra a teljes munka törölhető és újrakezdhető.
Doboz mérete: 38 x 32 x 5 cm
3 éves kortól alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.