Iskolatáska Lego Ninjago Gold Optimo SZETT és uzsonnás doboz ingyén

Magasság:40 cm
Térfogat:33 l
Gyártó:Lego
Az Optimo iskolatáska tökéletesen megfelel az általános iskola első osztályának. A praktikus, könnyű iskolai táskában minden megtalálható, ami az iskolai feladatok ellátásához szükséges, beleértve a levehető hátizsákot a tornaruhákhoz és az elülső termo zsebet snackek előállításához, így egész nap friss marad. Az aktatáska elején egy speciális ceruzatartó zseb található. Az oldalán egy átlátszó és hálós zseb található, például egy üveg vízhez, gyümölcshöz vagy apróságokhoz. A fő zsebben található egy rekesz a nehezebb tárgyak számára, amely hátul tartja őket, és biztosítja az egyenletes súlyelosztást, egy varrott névcímke vagy kulcshurok, amelyhez lehetőség van például egy LEGO pénztárca vagy LEGO rögzítésére. zseb. Az Optimo iskolatáska olyan anyagból készül, amely taszítja a vizet és a szennyeződéseket. Az aktatáska magas viselési kényelmet kínál az ergonomikus alakú hátlapnak, az állítható és párnázott vállpántoknak és az állítható mellszíjnak köszönhetően. A lehető legnagyobb gyermekbiztonság érdekében az aktatáska fényvisszaverő elemekkel rendelkezik a hátizsák minden oldalán.
Táska leírása:
- modern dizájn LEGO® motívummal
- könnyű felépítésű, súlya csak 750 g
- ergonomikus alakú hátlap
- szilárd műanyag alja
speciális kapcsok a hátizsák tornaruhához való rögzítéséhez
- állítható, párnázott, fényvisszaverő csíkokkal ellátott vállpántok a nagyobb biztonság érdekében
- állítható mellkaspánt
- megerősített fogantyú, kellemes a kéz számára
- elülső termo zseb snack dobozhoz, oldalsó hálózseb és átlátszó zseb
- a tépőzáras fedél alatt van egy speciális zseb ceruzatartóhoz és egy fő cipzáras zseb
- rekesz a nehezebb tárgyak számára, amely a nehezebb tárgyakat hátul tartja és egyenletes eloszlást biztosít