Oxybag PREMIUM LIGHT Jurassic World iskola táska és A4-es füzettartó box ajándékba

Füzetdoboz A4 PVC
ajándék ingyen
Füzetdoboz A4 PVC
RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:7-72822
Mélység: 18 cm
Szélesség:31 cm
Magasság:38 cm
Teherbírás:8
Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag
A Jurassic World motívummal ellátott Premium Light iskolai hátizsák minőséget, helyet kínál az iskolai kellékeknek és könnyű konstrukciót a kényelmesebb viselet érdekében. Könnyű anyagának köszönhetően a hátizsák mindössze 900 g. A párnázás kellemes, légáteresztő anyagból készült, a széles puha pántok pedig úgy lettek kialakítva, hogy tökéletesen tapadjanak és egyenletesen terheljék a gyermek vállát. A kényelmesebb hordozás érdekében a hátizsák szoros és mellkasi hevederekkel is fel van szerelve. A hátizsákokat különösen a legfiatalabb, 121 cm magas iskolások fogják értékelni. Praktikus fényvisszaverő elemek, belső elválasztó és sok zseb található.
Méretek: 31 x 33 x 18 cm Térfogat: 27 l Terhelhetőség: 8 kg Kis súly: ? 900 g

Hasonló termékek