Homokfestő készlet gyerekeknek Lowlands

gyerekeknek szánt homokfestő készletek mindent tartalmaznak, amire a színes homokkal történő alkotáshoz szüksége lehet. Az előre nyomtatott és előre kivágott öntapadós sablonok, a műanyag tégelyekbe rejtett színes homok, képkeretek, részletes használati útmutató és egyéb kiegészítők mind megtalálhatók a csomagban. Óvodásoknak, iskolásoknak és tiniknek szánt motívumok is találhatók a kínálatunkban.
TIPP: ZENTANGLE motívumú sablonok gyerekeknek 8 éves korig ajánlottak - a sablonok segítségével fekete kontúrral díszített képeket hozhat létre, amely elválasztja egymástól az egyes színeket. A homokfestést kontúrozással kezdje - ideális esetben fekete színű homokkal.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Lowlands
Oldal 1 z 1
Lowlands
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek