HEXBUG VEX Z-360

Kapcsolódó termékek

HEXBUG Sárkány zöld
Raktáron
Építsd meg az egyedülálló VEX Robotics Z-360 Disc Shootert a légcsavartárcsák kilövéséhez. Ezzel az egyedülálló játékkal, amelyet magad is megépíthetsz, a propeller tárcsák függőlegesen függőlegesen vagy vízszintesen távolról is kilőhetők. A lemez hatótávolsága több mint 9 méter lehet. A Z-360 indító fogazott szalagot és fogaskerekeket használ a légcsavarlapátok indításához. A légcsavar tárcsának van egy légcsavar alakú belső része, mint a repülőgép légcsavarában vagy a helikopter lapátjában. Ez az alakzat arra készteti a propeller tárcsát, hogy elrepül, amikor a kilövő megpörgeti. A propeller tárcsa a fogasszíj húzásával forog. Minél gyorsabban húzza, annál magasabbra vagy távolabb repül a tárcsa. Gyakorold korongcélzási és lövési készségeidet, és élvezd a távolsági lövöldözés vagy a precíziós lövészet szórakozását.

A csomag tartalma: több mint 185 db építőipari műanyag alkatrész, 4 db propellertárcsa és részletes képes összeszerelési útmutató.

Ez a készlet az átjáró a STEM termékek világába (rövidítés: tudomány, technológia, technológia, matematika), és célja, hogy a gyerekeket a játékon keresztül megismertesse a technológia és a természeti törvények világával.