HEXBUG BattleBots Rivals

ajándék ingyen
Választ:
Gyártó:Innovation First
Harcolj a pusztulás szélére egy kegyetlen harcban két rivális robot előtt! A tévé népszerű gépcsatáinak ihlette következik a HEXBUG Witch Doctor és a Tombstone minirobok kíméletlen csatájának miniatűr változata!
Ez a robotkészlet egy vészjósló harci funkcióval rendelkező harci robotpárral van felszerelve - a Witch Doctor robot híres kalapácsával és a Tombstone robot forgó pengéjével.
Az infravörös távirányítókkal egyszerre legfeljebb 4 harci robot vezérelhető!
A HEXBUG BattleBots Rivals megfelel a CPSIA szabványoknak. Az elemeket (AAA) mellékelik.
Korcsoport: 8 éves és idősebb.