Herlitz UltraLight kevesebb, mint 1 kg

A táskák új modellje, az Ultralight 2020 Herlitz iskolatáska elsősöknek minden olyan iskolásnak örömöt szerez, akik nem masszív szerkezetű hagyományos iskolatáskára, hanem hátizsákra emlékeztető táskára vágynak. Kisebb termetű elsősöknek alkalmas, súlya csupán 730 g, modern kialakítású, cserélhető matricákkal díszített, cipzárral, valamint a hajtókán lévő Click lock zárral zárható. Ahogyan a kisebb termetű gyermekeknek szánt többi modell is - Herlitz Loop, Smart, esetleg a Midi - , így ez az hátizsák is áttekinthető fő kamrával és műanyag fenékkel rendelkezik.
AKCIÓ - az önálló modellekhez most Herlitz ollót adunk AJÁNDÉKBA!

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
kevesebb, mint 1 kg
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek