Hama Iskolatáska elsősöknek T-Rex és töltőtoll ajándékba

Magasság:35 cm
Teherbírás:5
Térfogat:15,7 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Könnyű, egykamrás iskolatáska ergonomikus hátsó panellel. Kényeztesd gyermekedet a szükséges támogatással és kényelemmel a mindennapi iskolai kötelességek során! A táska szuper könnyű, praktikusan felosztott, pontosan a kis elsősök igényeinek megfelelő.

Termékleírás:

• Ergonomikus formázású hátrész puha párnázással.
  • Állítható, párnázott vállpántok fényvisszaverő résszel a nagyobb biztonság érdekében.
  • Textil fogantyú.
  • Zár a nagyobb biztonság érdekében.
  • Két oldalzseb palackra, a kis nyílásnak hála a kiömlött ital nem folyik ki és nem tesz kárt a táska belsejében lévő tankönyvekben.
  • A hátulsó rekesz nehezebb tárgyakra szolgál (például tankönyvek), egyenletes súlyelosztást biztosít.
  • Belső rekesz tízórais dobozra, tolltartóra vagy apróságokra.
  • Kis méretű cipzáras zseb apróságokra, kulcsokra, személyes tárgyakra.
  • A táska fedelén órarendszer alkalmas fóliás zseb.
  • A táska felső része cipzárral rögzített.
  • Tartós alj lábakkal a nagyobb stabilitás és a nedvességel, valamint a kosszal szembeni védelem érdekében.
  • Megfelelő mennyiségű fényvisszaverő elem, a táska minden oldalról jól látható.

Jellemzők:
Súly: 660 g
Űrtartalom: 15,7 l.
Oldalsó zseb űrtartalma: 0,75 l.
Fő rekesz űrtartalma: 15 l.
Elülső zseb űrtartalma: 1,50 l.
Méretek: 35(ma) x 28(szé) x 17(mé).
Teherbírás: 5 kg.
Anyag: poliészter