Gyermek hátizsák Deuter 14l Waldfuchs - szürke

Gyártó:Deuter

Kapcsolódó termékek

ovis hátizsák a Deuter cégtől, amelyeket gyermekei fognak használni bármilyen kirándulásra, legyen az út a természet felé, a vízhez, az óvodába vagy csak a városban. Az esőkabátnak köszönhetően még az eső sem állítja meg őket. Rengeteg zseb található minden gyerekfelszerelés számára, így nem veszítenek semmit. Legyen szó a mindig szükséges ivópalackról, fejlámpáról, vagy a bátrabbaknak az első késről, mindennek van elég hely.
Leírás:
extra strapabíró
puha párnázott hátlap
puha vállpántok
állítható mellkasi pánt
nyújtható belső zseb< BR>belső zseb az értéktárgyak tárolására
két oldalzseb, egy cipzáras és egy sztreccs
névcímke
üléspárna
visszaverő fény és felszerelés hurok
esőkabát
nagyszerű kialakítás