Gyermek fürdőlepedők

gyermek fürdőlepedők egyre közkedveltebbekké válnak, strandra, kirándulásra és a fürdőszobába egyaránt alkalmasak. Közkedvelt ajándékok a karácsonyfa alá, valamint születésnapra is. 140x70, 70x150 vagy 75x150 méretben kaphatók. Alacsony szálaik ellenére jó nedvszívó képességgel rendelkeznek, puhák, a gyermekek elégedetten érzik magukat bennük. Kínálatunkban egyszarvús, focis, cicás és kutyás motívumokat is talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
ElőzőStránka 2 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek