Diák hátizsák SPIRIT Helix Grey

Szélesség:34 cm
Magasság:42 cm
Gyártó:Spirit
Két rekeszes diák hátizsák egy túra stílusban puha párnázott, légáteresztő hátfallal, elülső zsebbel és két oldalos zsebekkel  rendelkezik. A laptop  elhelyezésére egy speciális párnázott zseb szolgál. Két oldalos zsebek egy kulacs vagy egy esernyő elhelyezésére vannak kialakítva.
Ragasztó szalagok a hátizsák oldalán vannak, hogy a hátizsák méretét az igényeknek megfelelően állítsák be.

Jellemzők:
- két rekesz
- zseb a laptop elhelyezésére
- elülső zseb
- két oldalos zseb
- párnázott hátfal
- állítható vállpántok
- megerősített fül a hátizsák szállításhoz
- vízálló anyag
- ragasztó szalagok a hátizsák oldalán

Méret: 48 x 32 x 21 cm

Gyártó: Gatarić

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.