Bagmaster PRIM 23 C iskolatáska 5db. készlet , key holder és szállítás ingyén

Szélesség:28 cm
Teherbírás:7
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Az 5 részes iskolatáska szett elsősöknek hadszeregtémájú iskolatáskát, tolltartót, sporttáskát, uzsonnás dobozt, kulacsot és hálós zsákot tartalmaz.

Iskolatáska:
Az egyrekeszes, tágas iskolatáskán egy elválasztó zseb található a jobb áttekinthetőség érdekében, egy elülső zseb egy tolltartó vagy uzsonna számára, valamint egy egyszerű, mágnéses csat. Az aktatáska 2 oldalsó zsebbel rendelkezik egy palack számára, stabil, tömör alja és műanyag lábai vannak. EU/EN szabványoknak megfelelő fényvisszaverő elemek.

Részletes leírás:

Áttekintéses egykamarás iskolai aktatáska
    Az aktatáska főkamrájában - három részre osztás
    A főkamra alkalmas A4-es és iskolatáblákra
    Zseb az aktatáska elején - tépőzáras, a zseb belsejében egyszerű rendszerező
    Két mágneses oldalzseb gumival, kulacshoz megfelelő
    Masszív fenékrész (díszléc) fekete 600 D poliészter anyaggal bevonva
    Új mágneses csat - a fedél belső oldalán átlátszó zseb az órarendnek.
    Ergonomikusan formált hátlap
    Állítható mellkaspánt
    Levehető derékpánt
    Anatómiailag formázott, párnázott vállpántok
    Fényvisszaverő anyagok az EU / EN szabványoknak megfelelően
    Új termikus címke logóval. Olyan funkció, amely első érintésre lenyűgöző. Télen fekete, melegben narancssárga.
    Az iskolatáska tartalmaz egy tervezői medált

Méretek: 34,5 x 28 x 20 cm
Űrtartalom: 16 l
Súly: 0,98 kg
Terhelhetőség: 7 kg
Anyaga: 100% poliészter

Tolltartó: :
Cipzáras tolltartó két kihajtható, gumis kialakítású füllel az írószerek tárolásához alsós fiúknak számára. A tolltartó írószereket nem tartalmaz. Tartalmaz 20 gumis fogantyút az írószerek elhelyesztésére és 4 gumis fogantyút más iskolai segédeszközök elhelyesztésére (gumi, hegyező, stb.). Átlátszó fólia alatt van egy órarend. Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Tornazsák :
Tornazsák felül összehúzható zsinórral.
A sporttáska tágas - papucs, tornaruhák vagy délutáni klubba való dolgok elférnek benne. Egyszerűen a pántok meghúzásával záródik. Méret: 43 x 33 cm

Bagmaster kulacs:
Minőségi és eredeti kulacs fekete színben, könnyen kinyitható egy kézzel. Az italos kulacs meleg és hideg italokhoz egyaránt alkalmasLeírás: automatikus kinyitás kiömlésvédelemmel; nem veszélyes anyagból készült Tritan ™; nem tartalmaz BPA-t; italokhoz alkalmas -10-90 ° C; a palack matt felülete a palack jobb megfogása érdekében; praktikus szövethurok; nem mosogatógépben mosható
Térfogat: 0,5 l
Méretek: 23 x 6 m

Uzsonnás doboz Bagmaster :
Minőségi fekete színű uzsonnás doboz. Megfelel az élelmiszerekkel és ételekkel érintkezésbe kerülő termékek higiéniai követelményeinek az 1935/2004 / EK európai parlamenti és tanácsi rendelet, valamint a 10/2011 / EU bizottsági rendelet és a vonatkozó módosítások szerint. max. hőmérséklet 100 ° C; BPA-mentes (a doboz nem tartalmaz biszfenol A-t)
Térfogat: 1 l; anyaga: 100% PP - polipropilénMéretek: 17 x 12 x 6 cm

Gyártó: Bagmaster