Bagmaster Lumi 21 B iskolai hátizsák 5 db. készlet

Magasság:40 cm
Teherbírás:7
Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Háromrekeszes, kiváló minőségű, iskolai hátizsák az 1. - 3. osztály általános iskolások számára. Az első osztályig csak magasabb magasságú fiúknak (kb. 128 cm -től) alkalmas. Az öt részes szett hátizsákkal, tolltartóval, tornazsákkal, kulacsal és uzsonnás dobozzal van ellátva.

LUMI hátizsák áttekintés:
Háromrekeszes iskolai hátizsák
Csak 900 g! A zseb rejtett mágnessel zárható
Ergonomikus formájú hátsó
Állítható mellkasi pánt
Állítható vállpántok, lágyan párnázott
Ceruza- vagy snackzseb
Szervező < BR> Párnázott alsó rész műanyag lábakkal az alj kopása ellen

Műszaki paraméterek:
Méret: 40 x 30 x 17 cm
Terhelhetőség: 7 kg
Súly: 950 g