Zuty Festőkészletek számok szerint - Vidám álatok

A termék kódja:ZUTY_1645261
Gyártó:Zuty - Westlogic

A számfestés egy olyan festési technika, amelyben a vászon számozott területeit kitölti a megfelelő akrilfestékkel. Persze, ez nem nagy művészet, de az eredmény le fog nyűgözni. Kis odafigyeléssel és koncentrálással igazi képet festhetsz akrillal vászonra.

Több nehézségi fokozatban kínálunk képeket. A legegyszerűbbtől, amelyet például gyerekeknek szántak, az igényes festményekig, amelyek még haladó festőket is kielégítenek. Tehát rendeljen egy készletet a számok szerinti festéshez, és kezdje el a festést.

A készlet tartalma:

minőségi előrenyomott mintás vászon, mely fa keretre szakszerűen van kifeszítve
ecsetkészlet nagyobb és kisebb területek kényelmes festéséhez
akrilfestékek csészékben
festési utasítások
egy kis kép, amely megmutatja, hogyan fog kinézni a kép festve
Színek száma: 26

Tudtad, hogy a számokkal való festés:

• oldja a stresszt és feszültséget
  • fejleszti a kreativitást
  • türelemre és koncentrációra tanít
  • fejleszti a kézügyességet